LAMELOVÉ USAZOVÁKY PRO EFEKTIVNÍ SEDIMENTACI pevných částic

2H TUBEDEK® LAMELové usazováky

Lamelové usazováky, také nazývané trubkové usazováky, se používají k odstraňování pevných látek v různých procesech úpravy vod. TUBEdek® usazováky se skládají z plastových lamelových profilů spojených do trubek. Dosahuje se tak až patnáctinásobné multiplikace sedimentační plochy nádrže. TUBEdek® pomáhá zlepšit sedimentaci pevných částic z vody v úpravnách pitných a čistírnách odpadních vod. 

Konstrukce a stabilita lamel 2H TUBEdek® je zaměřena na maximální prospěch zákazníka. Variabilní velikost modulů umožňuje 100% využití jakékoliv usazovací nádrže. Dokonce i kruhové sedimentační nádrže můžou být vybaveny lamelovými moduly bez mrtvých zón. Speciální systém montáže modulů zajišťuje pevné spojení lamel, zejména důležité pro účely údržby a umožňuje řezání a výřezy. 2H TUBEdek® přesvědčivě splňuje všechny požadavky zákazníků pro vybavení usazovacích nádrží lamelovými vestavbami.         

Ideální pro následující aplikace:

  • úprava pitné vody (certifikovaný materiál)
  • úprava dešťové vody
  • průmyslové vody
  • úprava povrchových vod
  • čištění odpadních vod
  • primární sedimentace
  • chov ryb

Montáž na místě = nízké náklady na přepravu

Pro optimalizaci nákladů na dopravu lze TUBEdek® usazováky dodat ve formě nesmontovaných lamelových profilů. Montáž a svaření profilů do bloků je jednoduchý proces, který lze snadno zvládnout přímo na stavbě a tím významně ušetřit na přepravě. Lamelové moduly samozřejmě dodáváme i smontované přímo z naší továrny nebo mohou být smontovány našimi zaměstnanci na určeném místě.

 

Pro více informací si prosím stáhněte naše brožury:

 2H-Tubedek lamelové usazováky (293 KB)

 2H-Tubedek kruhové nádrže (307 KB)

 

 

 

 

česky english rusian romania hungaria

Vaše dotazy rádi zodpovíme
na +420 412 545 465
nebo pište na email:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Please update your Flash Player to view content.